FAQ

Z Dokumentacja CMS WEGO

Dlaczego na stronie nie widać nowego artykułu dodanego w panelu?

Możliwe że Państwa serwis nie był przygotowany na dodawanie kolejnych artykułów. To jak serwis się zachowuje w takim wypadku zależy od sposobu jego zakodowania. Najlepiej będzie skontaktować się osobą, która przygotowywała serwis.Po zmianie treści tekstu strona nie wyświetla się prawidłowo w niektórych przeglądarkach

Tak się zdarza przy próbie kopiowania treści z procesora tekstu MS Word bezpośrednio do pola edytora. Aby serwis się nie rozpadał należy użyć opcji "Kopiuj z Worda".Dlaczego strona się nie wyświetla, mimo że panel działa prawidłowo?

To może być problem z tzw. autostartem, zestawem instrukcji, które wykonują się przed wyświetleniem serwisu. Tu konieczna będzie interwencja kogoś kto wdrażał serwis.Jak można dodać zdjęcie lub plik do tekstu strony?

Zdjęcia i pliki można dodawać tylko do treści tekstów, np. do treści artykułu. W tym celu trzeba użyć odpowiednich opcji edytora wizualnego: menadżera obrazków i menadżera plików.Jak można zmienić w edytorze wielkość liter, ich kolor lub krój?

Nie ma takiej możliwości, dostępne formatowanie to: pogrubienie, kursywa i wyrównanie i kolor tła.